Buntbox Colour Bricks: Barevné cihly pro malé stavitele.

Buntbox Colour Bricks: Barevné cihly pro malé stavitele.

Bezmezná fantazie a touha po kreativním vyjádření patří k tomu nejhezčímu, co dřímá v každé dětské dušičce. Byla by velká
škoda, kdyby se z nich tahle magická schopnost vytratila. A malé kouzlo, kdyby si ji ten mrňavý človíček dokázal uchovat i v dospělých letech plných povinností a rutiny. Naštěstí existuje celá řada hraček, jejímž výrobcům se v hlavách honí podobné myšlenky. Jednou z nich jsou i barevné kartonové cihly Buntbox Colour Bricks, novinka v našem e-shopu.
Jistě, nejde o nic převratného. Jenže ty zdánlivě nejobyčejnější věci často nadchnou děti nejvíc. A hlavně dětem dovolí, aby svou fantazii zapojily opravdu naplno. Postavím věž vyšší než máma? Dokážu postavit ten hrad, co jsem nakreslila? Půjde z nich sestavit raketa? To všechno jsou výzvy, které děti budou s radostí přijímat. A nemusíte mít strach. Své velkolepé výtvory, které vám doma zaberou půl obýváku, můžou později zase rozebrat, každou jednotlivou cihlu snadno rozložit naplocho a uklidit zpátky do krabice.
Balení obsahuje celkem 48 kostek v originální velikosti opravdových cihel: 24 x 11,8 x 5,8 cm. Střídá se 6 jasných veselých barev – světle zelená, tmavě zelená, červená, žlutá, oranžová a modrá. Cihly jsou vyrobené v Německu z lehkého, ale mimořádně pevného kartonu s gramáží 500 g/m2. Pro srovnání: Běžný kancelářský papír má gramáž kolem 80 g/m2, hrací karty zase obvykle cca 300 g/m2. Velký důraz je kladen také na ekologickou stránku. Nejen že se používá recyklovaný materiál, ale hlídá se i původ elektřiny potřebné k výrobě cihliček. A ta pochází pouze z vodních elektráren.