Čím se liší pěnové koberce MALÝ GÉNIUS – Toyformat od ostatních na trhu?

Čím se liší pěnové koberce MALÝ GÉNIUS – Toyformat od ostatních na trhu?

Když se děti učí otáčet, sedat si a plazit, je na nás – na rodičích, abychom je v jejich rozvoji podporovali. A zajistili jim k tomu ty nejlepší možné podmínky. Většinu času doma stráví malé děti na podlaze. Nejen při svých prvních pohybových pokusech, ale také při nejrůznějších hrách. Proto je tolik důležité, čím si svůj domov vybavíme. Pěnové koberce MALÝ GÉNIUS – Toyformat zajišťují kojencům potřebný komfort i bezpečí a rodičům také v neposlední řadě usnadňují práci s údržbou.

PĚNOVÉ PUZZLE – MÁ SMYSL HO KUPOVAT A PROČ?

Udržba pěnových pozzlí

Ve většině domovů dnes najdeme dřevěné či laminátové podlahy. Mají určitě celou řadu výhod, ale i nevýhod. Pro malé dětské nožičky a zadečky jsou příliš tvrdé, chladné a kloužou. Jednou z možností, jak podlahy dětem vylepšit, jsou klasické koberce – ostatně spousta z nás na nich vyrostla. Jenže doba pokročila a nikdo z  nás dnes nechce trávit hodiny čištěním. Nemluvě o prachu a roztočích, postrachu pro alergiky.Jako izolaci můžeme na chladnou podlahu použít také deku, ovšemani ta není pro děti ideálním řešením. Deky hodně prokluzují a malé průzkumníky tak omezují v pohybu a brzdí v rozvoji.
Vynikající alternativou k výše zmíněným možnostem jsou právě pěnové koberce. Jsou dost pevné na to, aby po nich děti mohly chodit, a zároveň dostatečně měkké, aby případný pád nebyl bolestivý a nebezpečný. Nekroutí se, nekloužou a vždy zůstávají na svém místě. Můžete je použít nejen na podlahu, ale i na dlažbu, která je samozřejmě ještě chladnější a nebezpečnější. Pěnový koberec vytvoří dokonalou izolaci. A zapomenout nesmíme ani na výhodu jménem hygiena. Údržba pěnových koberců je téměř bezpracná, jakoukoliv špínu lze jednoduše odstranit – například vlhkým hadříkem nebo vysavačem. Podrobněji to rozebereme v některém z dalších článků.

PĚNOVÉ KOBERCE MALÝ GÉNIUS – TOYFORMAT: KOMFORT A BEZPEČÍ PRO VAŠE DĚTI

Při výrobě našich koberců myslíme na děti i rodiče. Přinášíme jednoduché, bezpečné, funkční a zároveň elegantní řešení do jakéhokoliv prostoru. Díky širokému výběru tvarů, barev a velikostí si každý vybere koberec podle svých preferencí. Takový, který přesně zapadne právě k vám domů.

ČÍM SE JEŠTĚ LIŠÍ?

Naše koberce vznikají pouze z těch nejlepších materiálů. Pro jejich výrobu používáme jen materiály původem z EU, splňující všechny potřebné bezpečnostní normy.

Tloušťka pěnového koberce

Můžete si být stoprocentně jistí, že vaše dítě nebude vdechovat škodlivé plyny a dotýkat se nebezpečných látek.
U nás máte možnost vybrat si vhodnou tloušťku koberce. Máme 2 varianty tloušťky: 8 mm a 16 mm. Silnější varianta dobře tlumí pád a hodí se především pro nejmenší děti, které se plazí a učí se chodit. Slabší variantu můžete použít v pokojích starších dětí. Koberce se lehce skládají a rozkládají. Lze ho přesunout na jiné místo (celý nebo částečně), vzít s sebou na výlet nebo na chalupu. A co víc, opakované skládání a rozkládání kobercům dokonce svědčí! Jednotlivé elementy pak budou ještě lépe zapadat do sebe.

PĚNOVÝ KOBEREC PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ

Možná se zatím jen chcete zorientovat v nabídce na trhu, nebo už naopak máte zcela jasnou představu, jak by měl váš koberec vypadat. Ať tak či tak, u nás máte možnost vybírat z desítek modelů a barevných variant. Máme oblíbené koberce se zvířátky, s  čísly i dopravními prostředky.
Koberce ve tvaru čtverce, obdélníku nebo kruhu, s okraji nebo bez nich. Můžete si objednat hotovou variantu nebo si sestavit vlastní návrh z jednotlivých dílků. I hotovou variantu ale můžete měnit přemisťováním dílků různých barev nebo si třeba udělat z obdélníku čtverec.
Chcete svému mrňouskovi zajistit bezpečí a komfort během hrání? Nebo hledáte hezký a zároveň praktický dárek pro mladé rodiče? Pěnové koberce MALÝ GÉNIUS – Toyformat jsou nejen originální dekorací, která dokáže rozjasnit a zútulnit dětský pokoj, ale současně také přispívají k zdravému vývoji dítěte!

Penové puzze Toyformat v interieru