Pěnový nábytek pro nejmenší.

Pěnový nábytek pro nejmenší.

Malý stoleček se židličkou patří k základní výbavě každého dětského pokoje. Přijde čas, kdy ten váš malý drobeček začne trávit spoustu času kreslením, stříháním, lepením a vyráběním nejrůznějších prapodivných výtvorů. A ke všem těm svým kreativním aktivitám bude potřebovat vlastní místečko. Obvykle se rodiče při výběru dětského nábytku rozhodují mezi obligátním dřevem a plastem. Ale je tu i jiná možnost – a oproti výše zmíněným má celou řadu výhod. Představujeme vám stoleček a židličku z pěnového polyethylenu.
Pěnový koberec, puzzle i stavebnice určitě znáte. Na pěnový stoleček se židličkou se možná budete zpočátku dívat s nedůvěrou, ale věřte, že zcela bezdůvodně. Stejně jako naše ostatní hračky jsou vyrobené v EU a mají certifikát pro děti od 3 let. A hlavně: Jsou maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné. Nemají žádné ostré hrany a díky použitému materiálu nehrozí žádné modřiny, okopané palečky ani boule na hlavě. I přes svou měkkost jsou dostatečně pevné, židlička se může pochlubit nosností 25 kg. Malé princezny jistě ocení něžnou růžovou variantu, ale na výběr je i zelenočervená nebo žlutomodrá.

Obvykle se rodiče při výběru dětského nábytku rozhodují mezi obligátním dřevem a plastem. MALÝ GÉNIUS

Pokud doma neustále bojujete s nedostatkem prostoru, bude pro vás pěnový nábytek skutečná výhra. Až si prcek dokreslí, jednoduše stoleček se židličkou rozložíte a schováte třeba do skříně. Během minutky to zvládne i samotné dítě. Ve složeném stavu měří stoleček 60 x 50 x 40 cm, židlička má rozměry 26 x 26 x 23 cm. Hodil by se vám stoleček i na zahradu? Nemusíte zbytečně kupovat druhý. S hmotností 890 g (stoleček) a 260 g (židlička) oba kusy velmi snadno přenesete. Materiál je nepromokavý, nepouští barvy a pokud ho dítě v zápalu kreativity ušpiní, bohatě si vystačíte s hadříkem a mýdlovou vodou.